Ömer Faruk Beyaz için sürpriz Fenerbahçe iddiası!

Fenerbahçe altyapısından büyük umutlarla çıkan daha sonra kulübün yeni sözleşme teklifini kabul etmeyerek 2021 yazında bedelsiz olarak Bundesliga ekibi Stuttgart’a transfer olan Ömer Faruk Beyaz, kendini yeniden ispat etmek istiyor.

ALMANYA MACERASI PARLAK SÜRMEDİ

Almanya’da büyük bir hayal kırıklığı yaşayan genç orta saha, burada istediği çıkışı yapamadı. 2021-2022 sezonunda A Takımda forma şansı bulmakta oldukça güçlük çeken Ömer Faruk, yalnızca 5 karşılaşmada görev aldı. 

 2022-2023 sezonunun başında tecrübe kazanması için Almanya 2. lig takımlarından Magdeburg’a kiralanan 19 yaşındaki futbolcu, burada da beklediği süreleri alamadı ve ara transfer döneminde kiralık sözleşmesi feshedilerek Stuttgart’a döndü.

FENERBAHÇE’YE DÖNMEK İSTİYOR

Almanya’da yaşadığı büyük hayal kırıklığı sonrası Ömer Faruk Beyaz’ın Fenerbahçe’ye geri dönmek istediği ve menajerlerin, 19 yaşındaki futbolcu için sarı-lacivertliler ile temasa geçtiği ifade ediliyor.

Genç oyuncu, altyapısından çıktığı Fenerbahçe’de kendini yeniden kanıtlamak istiyor.  Stuttgart’la 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan Ömer Faruk Beyaz’ın piyasa değeri 700 Bin Euro olarak görülüyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir