Rayo Vallecano – Real Madrid maçı hangi kanalda, saat kaçta? Rayo Vallecano – Real Madrid maçı nereden izlenir?

18 Şubat Pazar günü oynanacak karşılaşmalarından bir tanesi olan Rayo Vallecano – Real Madrid maçı hakkında birçok detay merak ediliyor. Rayo Vallecano – Real Madrid maçı hangi kanalda, saat kaçta? Sorusunu merak etmeye ve araştırmaya başladı. Konu hakkında merak edilen bir diğer detay ise Rayo Vallecano – Real Madrid CANLI izleme linki var mı? Sorusu oldu. Peki, Rayo Vallecano- Real Madrid maçı hangi kanalda, saat kaçta? Rayo Vallecano- Real Madrid maçı ne zaman?

RAYO VALLECANO – REAL MADRİD MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Rayo Vallecano ile Real Madrid arasındaki İspanya La Liga maçı, 18 Şubat Pazar günü saat 16:00’da Madrid’de, Campo de Futbol de Vallecas Stadyumu’nda gerçekleşecek. Bu mücadele, S Sport Plus ve S Sport kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

S Sport Plus’u Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca, S Sport’u Kablo TV 240, Tivibu 73, Turkcell TV+ 77, Vodafone TV 11 numaralı kanallardan, Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli bir şekilde takip edebilirsiniz. Futbolseverler, Rayo Vallecano ile Real Madrid arasındaki bu önemli maçı izlemek için belirtilen kanalları kullanabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x